KONST / Litografier / Färglitografi 11729081
nr 1172 9081
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Färglitografi, Paul Wunderlich (1927-2010), signerad och numrerad 165/1000, motivet: 54x41
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:53:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich